دات نت نیوک


الوان زرریس نطنز تولید کننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 

تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042

Menu

پرداخت مطالبات کارگران ریسندگی قزوین؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی
مدیر سایت
/ دسته ها: مقاله

پرداخت مطالبات کارگران ریسندگی قزوین؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

قیمت نخ اکریلیک فرش ماشینی

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

 

حجت الاسلام نورالله قدرتی روز شنبه با تشریح وضعیت مطالبات کارگران شرکت ریسندگی فرنخ گفت: با اجرای تصمیمات ستاد مقاومتی استان قزوین جهت تعیین تکلیف وضعیت طلب کارگران این شرکت، پس از گذشت 16 سال بالغ بر  200 میلیارد ریال از مطالبات آنان پرداخت گردید.

وی افزود: اموال شرکت در رهن بانکها و ادارات بوده است و این امر پرداخت مطالبات کارگران شرکت را با مشکل مواجه نموده بود اما به لحاظ اینکه طلب کارگران جزو دیون ممتازه شرکت بوده با تصمیم ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین و به استناد مواد قانونی متعدد سوله های داخل شرکت، آهن آلات و سایر اموال مشابه به فروش رسید.

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به فعال بودن تولید در شرکت فرنخ گفت: در پرداخت مطالبات کارگران این نکته مهم هم در نظر گرفته شد که تولید شرکت با مشکل مواجه نشود، مدت مدیدی است که شرکتهای مه نخ و نازنخ غیرفعال می باشند، اما شرکت فرنخ همچنان مشغول تولید است.

رییس کل دادگستری استان قزوین گفت:  عدم توجه به تقاضای کارگران طلبکار سبب نارضایتی بیشتر و اعتراضات جمعی در سطح شهر و مواردی از این دست می شود که متاسفانه سوء استفاده افراد و گروههای ضد نظام را به همراه داشته و علاوه بر این عرصه برای مدیریت شرکت نیز تنگ شده و در نهایت تولید با مشکل مواجه می گردد که خواست ما قطعا این نبوده و نمی باشد.

وی یادآورشد: دوره جدید قوه قضاییه که دوره تحول نامگذاری شده فرصت خوبی برای کمک به واحدهای تولیدی است که بر اثر تحریم‌ها و اهمال و سهل انگاری برخی مسوولان دچار مشکل شده اند.

مطلب قبلی ریسندگی نخ های شبیه نخ های چندلا و خود تاب؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی
مطلب بعدی ریسندگی نخ های پوشش دار؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی
Print
125

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x