دات نت نیوک


الوان زرریس نطنز تولید کننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 

تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042

Menu

فروش فرش هایی با برند تقلبی و کیفیت جعلی ؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی
مدیر سایت
/ دسته ها: مقاله

فروش فرش هایی با برند تقلبی و کیفیت جعلی ؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی

فرش ماشینی

نخ اکریلیک

 

سعید بلانی‌زاده، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش) افزود: زدن برند یک شرکت معروف و دارای محصولات  باکیفیت به تقلب روی فرش‌های غیراز آن شرکت وزدن برچسب فرش ۱۰۰۰ شانه بر روی فرش ۷۰۰ شانه از موارد تعزیراتی در حوزه فرش ماشینی این شهرستان طی سال گذشته بود که خوشبختانه در ۹ ماهه نخست امسال موردی مشاهده‌ نشده‌ است.

 

وی، در خصوص پرونده‌های سایر منسوجات صنعت نساجی از جمله پتو نیز کشف و ضبط پتوی قاچاق را  در کاشان خبرداد و گفت:یک فقره پرونده ملی مهم قاچاق پتو در کاشان رسیدگی شد.

به‌گفته‌وی،یک فقره پرونده ملی مهم با موضوع قاچاق پتوی خارجی به ارزش یک میلیارد و ۴۳ میلیون ریال در کاشان رسیدگی شد.

 

رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان و آران و بیدگل، تصریح‌کرد: محموله پتوی خارجی که به وزن ۴۸۷۱ کیلوگرم برای کاشان قاچاق شده‌بود در همین شهرستان کشف و ضبط و متهم آن محکوم به پرداخت جریمه نقدی به ارزش یک میلیارد و ۴۳ میلیون ریال شد.

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

 

 

بلانی‌زاده، مصادره اموال قاچاق را به نفع دولت از طریق سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تاکیدکرد و افزود: پس از فرمان مقام معظم رهبری مبنی برآتش‌زدن کالای قاچاق اموال مصادرشده که قابل استفاده است به کشورمبدا قاچاق شده از آن صادر و اموالی که قابل استفاده نیست معدوم می‌شود.

 

وی، در ادامه بررسی و رسیدگی اداره تعزیرات حکومتی کاشان، به یک هزار و ۴۱ پرونده در ۹ ماه گذشته را یادآورشد و افزود: ۹۹۱ مورد از این تعداد منجر به صدور حکم محکومیت و ۵۰ مورد منجر به صدور حکم برائت شده‌است.

 

بلانی‌زاده، اظهارداشت:محکومین ۹۹۱ پرونده علاوه بر محکومیت‌های دیگر به پرداخت ۶ میلیارد و ۴۸۵ میلیون و ۹۵۱ هزار ریال  جزای نقدی محکوم شدند.

 

به‌گفته‌وی، تخلفات بخش بهداشت، دارو درمان ،  قاچاق کالا و ارز در بخش اصناف، گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، درج نکردن قمیت و سایر تخلفات از بیشترین موضوعات این پرونده‌ها است.

 

رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان همچنین ازبازرسی ۲۲۱ واحد صنفی در ۹ ماهه نخست امسال خبر داد وگفت: از این تعداد ۷۱ پرونده صنفی به علت درج نکردن قمیت و گرانفروشی متخلف شناخته شدند.

 

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

مطلب قبلی لیف طلایی برای فرش ماشینی؛ نخ اکریلیک فرش ماشینی
مطلب بعدی نخ اکریلیک فرش ماشینی هیت ست شده
Print
146

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x