دات نت نیوک


الوان زرریس نطنز تولید کننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 

تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042

Menu

شرکت الوان زرریس نطنز

در سال 1381با انگیزه ایجاد اشتغال در منطقه وتوسعه اقتصاد کشور و برطرف نمودن کمبود بازاردر زمینه نخ اکریلیک در شهرستان نطنز تاسیس تا زمینه ای مناسب جهت فعالیت هدفمند و پویا فراهم آید. از آنجا که هدف مؤسسین ایجاد مجموعه ای نو پا باتکنولوژی پیشرفته بود پس از مطالعه وبررسیهای فنی انجام یافته ماشین آلات مورد نیاز از چهار کشور سوئیس ، آلمان ، فرانسه  و ایتالیا که دراین صنعت سر آمد میباشد خریداری شد.

 

این تکنولوژی نیازمند کادری فنی و آموزش دیده بود، بنابراین برای تولید کالایی مرغوب ، درخور شأن و منزلت ایرانی ، از متخصصین خارجی جهت تربیت و انتقال دانش فنی به کارکنان استفاده گردید.

همچنین برای تامین مواد اولیه مرغوب ،شرکت موفق به عقد قراردادطولانی مدت بابت خرید مواد اولیه از تولیدکنندگان درجه اول در سطح جهان شد.

 

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

 

 

 

معرفی شرکت الوان زرریس و نیلگون الیاف نطنز

 

شرکت نیلگون الیاف یکی از شرکتهای هم گروه در شهرستان نطنز در سال 1381با خرید ماشین آلات مدرن خط کامل رنگرزی فعالیت خود را در زمینه رنگرزی الیاف آغاز نمود.

 

طرح توسعه این شرکت نیز در راستای امکانات بیشتر جهت رنگ آمیزی،خشک و بسته بندی کردن انواع الیاف سفید در رنگهای مختلف در سال 1386 اجرا گردید.

 

 

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی