دات نت نیوک

 

الوان زرریس نطنز تولید کننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 

تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042
Menu

       

آشنایی با شرکت الوان زرریس نطنز

 

این شرکت با انگیزه ایجاد اشتغال در منطقه نطنز تأسیس گردید تا زمینه ای مناسب جهت فعالیت هدفمند و پویا فراهم آید از آنجا که هدف مؤسسین ایجاد مجموعه ای نو پا تکنولوژی پیشرفته بود  پس از مطالعه وبررسیهای فنی انجام یافته ماشین آلات مورد نیاز از چهار کشور سوئیس ، آلمان ، فرانسه  و ایتالیا که دراین صنعت سر آمد میباشد وارد گردید . 

 

 

تکنولوژی وارد شده نیازمند کادری فنی وآموزشی دیده بود ، لذا جهت منتج شدن این سرمایه گذاری به تولید کالایی مرغوب ، نیازمند اهتمام تمام در تربیت و انتقال دانش فنی به کار کنان با استفاده از متخصصین خارجی گردید . 

 

لذا تکنولوژی پیشرفته در کنار کادر فنی آموزش دیده محتاج به مواد اولیه مرغوب بود تا بتواند محصول در خور شأن و منزلت ایرانی تولید گردد . 
پس از مذاکرات انجام یافته شرکت موفق به عقد قرارداد طویل المدت بابت خرید مواد اولیه از تولید کنندگان درجه اول در سطح جهان گردید . 
علی ایحال بابت منتفع شدن از کلیه امکانات فوق الاشاره وحفظ کیفیت کالای تولید شده  سیستم های کنترل کیفیت پایه ریزی و مستقر گردید که پس از طی مراحل آن شرکت موفق به دریافت گواهینامه های , ISO 14001 , ISO 45001 , ISO 9001  ،IQNET ،  هر استاندارد ملی و سایر نشانهای کیفیت گردید . 

 

 

تولید نخ اکریلیک در شرکت الوان زرریس نطنز

 

یکی دیگر از اهداف تعریف شده در سیستم مدیریت کلان شرکت تولید مداوم ویکنواخت ، با حفظ مرغوبیت کالا  تامل با موفقیت های اقتصادی جوابگو بودن به مطالبات مشتریان از هر نوع  بوده است . 
در راستای برنامه ریزی های انجام یافته ، شرکت مفتخر گردید در سال 1384 موفق به اخذ لوح شایستگی  صنعت و معدن بشود ودر سال 1385 بعنوان واحد نمونه انتخاب گردد .

 

 


واحد رنگرزی

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

 


در این واحد، عدل الیاف اکریلیک خام به صورت کاملا سفید و فشرده در دیگ رنگرزی (اتوکلاو) قرار گرفته و در مدت زمان معین تحت دمای مشخص با آب و رنگ های شیمیایی مخلوط شده و داخل الیاف نفوذ می کند و پس از پارتی گیری با یکدیگر مخلوط و آماده جهت سالن ریسندگی می گردد.


 

واحد ریسندگی

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی


در این واحد، الیاف پس از طی چند مرحله به نخ تبدیل می شوند. واحد ریسندگی با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات ریسندگی مانند: حلاجی، کاردینگ، ماشین های گیل باس، فینیشر، رینگ، لا کنی و تابندگی و تحت نظر مهندسی مجرب فناوری نساجی و علوم الیاف به فعالیت می پردازد.

 

 


واحد هیت ست

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی


برای افزایش کیفیت نخ و کاهش پرز و جلا دادن به سطح فرش و زیبایی بیشتر آن، رشته های نخ در دستگاهی به نام هیت ست بخار داده می شوند و سپس در کن های مخصوص پیچیده و برای بافت آماده می شوند.

واحد آزمایشگاه با استفاده از دقیق ترین تجهیزات آزمایشگاهی و مطابق با آخرین روشهای آزمون استاندارد ملی ایران به صورت پیوسته نسبت به کنترل و آزمون مواد اولیه، محصولات در حین فرآیند تولید و محصولات نهایی اقدام می نماید.

 

 

 

 

 

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی