دات نت نیوک


الوان زرریس نطنز تولید کننده نخ اکریلیک فرش ماشینی 

تلفنهای تماس : 09133624043 | 03154211042

Menu

       

درباره ما

 

این شرکت با انگیزه ایجاد اشتغال در منطقه و توسعه اقتصاد و برطرف نمودن کمبود بازار در زمینه نخ اکریلیک در شهرستان نطنز تأسیس شد تا زمینه ای مناسب جهت فعالیت هدفمند و پویا فراهم آید.از آنجا که هدف مؤسسین ایجاد مجموعه ای نو پا تکنولوژی پیشرفته بود پس از مطالعه و بررسیهای فنی انجام یافته، ماشین آلات مورد نیاز از چهار کشور سوئیس ، آلمان ، فرانسه  و ایتالیا که دراین صنعت سر آمد می باشد خریداری شد . 

 

 

ای تکنولوژی نیازمند کادری فنی وآموزشی دیده بود ،بنابراین برای تولید کالایی مرغوب، در خور شان و منزلت ایرانی ،از متخصصین خارجی جهت تربیت وانتقال دانش فنی به کارکنان استفاده گردید. همچنین برای تامین مواد اولیه مرغوب، شرکت موفق به عقد قرارداد طولانی مدت بابت خرید مواد اولیه از تولید کنندگان درجه اول در سطح جهان شد . 
 

 

 

تولید نخ اکریلیک در شرکت الوان زرریس نطنز

 

از اهداف تعریف شده در سیستم مدیریت کلان شرکت تولید مداوم ویکنواخت ، با حفظ مرغوبیت کالا تامل با موفقیت های اقتصادی جوابگو بودن به مطالبات مشتریان از هر نوع  بوده است . 
در راستای برنامه ریزی های انجام یافته ، شرکت مفتخر گردید در سال 1384 موفق به اخذ لوح شایستگی  صنعت و معدن بشود ودر سال 1385 بعنوان واحد نمونه انتخاب گردد .

 

 


واحد رنگرزی

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

 


در این واحد، عدل الیاف اکریلیک خام به صورت کاملا سفید و فشرده در دیگ رنگرزی (اتوکلاو) قرار گرفته و در مدت زمان معین تحت دمای مشخص با آب و رنگ های شیمیایی مخلوط شده و داخل الیاف نفوذ می کند و پس از پارتی گیری با یکدیگر مخلوط و آماده جهت سالن ریسندگی می گردد.


 

واحد ریسندگی

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی


در این واحد، الیاف پس از طی چند مرحله به نخ تبدیل می شوند. واحد ریسندگی با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات ریسندگی مانند: حلاجی، کاردینگ، ماشین های گیل باس، فینیشر، رینگ، لا کنی و تابندگی و تحت نظر مهندسی مجرب فناوری نساجی و علوم الیاف به فعالیت می پردازد.

 

 


واحد هیت ست

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی


برای افزایش کیفیت نخ و کاهش پرز و جلا دادن به سطح فرش و زیبایی بیشتر آن، رشته های نخ در دستگاهی به نام هیت ست بخار داده می شوند و سپس در کن های مخصوص پیچیده و برای بافت آماده می شوند.

واحد آزمایشگاه با استفاده از دقیق ترین تجهیزات آزمایشگاهی و مطابق با آخرین روشهای آزمون استاندارد ملی ایران به صورت پیوسته نسبت به کنترل و آزمون مواد اولیه، محصولات در حین فرآیند تولید و محصولات نهایی اقدام می نماید.

 

 

 

 

 

 

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی

خرید و فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی